Pro Mé i tvé potěšení

Kniha návštěv

Datum: 27.05.2016

Vložil: Prej otrok :-D

Titulek: nedávejte vydělávat podvodníkům a šmejdům

Já tyhle stránky vygoogloval podle čísla mobilu... Z ničeho nic mi totiž při cestě z práce přišla smska, kde mne tohle individum oslovilo "otroku" a představilo se jako Madam. Nic víc. Nechápu kde přišlo k mému číslu? Jestli to zkouší a rozesílá náhodně? Chtěla (tedy jestli je to žena) ať jí pošlu pětistovku na účet, jako nějaký vstupní poplatek. Nejvtipnější bylo, že nenapsala ani to číslo účtu. No, v první chvíli jsem nechápal co to je. jestli nějaký vtip puberťáka. Pak mi teda došlo, že to bude nějaká podvodnice nebo domina-šlapka z SM salonu, co si takhle přivydělává na důvěřivých lidech. když jsem se ohradil, začala být sprostá a posílat urážlivé smsky. Nechápu, jak může někdo někomu, koho zná pouze virtualně posílat předem nějaké peníze? Tohle je spíš k nahlášení na policii ... lidi vemte rozum do hrsti. I kdyby byla skutečná a takové služby někomu nabízela ... nikdy se za nic neplatí předem! Ano třeba zálohy na služby a energie na bydlení, ale to máte předem řádnou smlouvu se známým subjektem!!!

Vyhledávání